آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگونی دارد و شما باید بنا به نیازی که به کابل شبکه دارید کابل مناسبی را انتخاب کنید. در مقالات قبل شما را با کابل شبکهCorning Nexansو Belden آشنا کردیم. همچنین در مورد انواع مختلف کابل شبکه outdoor نیز اطلاعات مهمی در اختیارتان قرار دادیم، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر مدل های کابل شبکه از شرکت Nexans آشنا کنیم.کابل شبکه با سرعت ها و توانایی های متفاوتی دیتا را ها انتقال می دهد. آیا در مورد کابل شبکه CAT 6 Nexans آشنایی دارید؟ در ادامه اطلاعات مهمی در خصوص این مدل کابل شبکه در اختیارتان قرار دادیم.این نوع کابل شبکه Nexans جزو دسته بندی کابل های CAT 6 محسوب می شود.این نوع کابل از کاربرد های کلاس E پشتیبانی می کند.طبق استاندارد های EN50575:2014+A1:2016 نسوز است.سازگار با POE, POE+ و UPOE است.این نوع کابل شبکه تا 450 مگا هرتز مورد آزمایش قرار گرفته است.کارکرد و عملکرد این نوع کابل شبکه بسیار سریع و پر قدرت است.کابل شبکه Nexans CAT 6برای اصوات پایه، و همچنین نصب دیتا ها تا 250 مگا هرتز بسیار مناسب است.
 
  • ساختار کابل شبکه CAT 6رسانایی: مس سخت بدون روکشعایق کنندگی: پلی اتیلن، دو رسانای عایق شده به یک جفت سیم تاب خورده اند.جنس روکش خارجی کابل شبکه CAT 6 Nexans از جنس LSZH  است.این نوع کابل شبکه طوری طراحی شده است که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کند. تمامی کابل های شبکه Nexans مورد قبول و تحت گواهی آیین نامه های ارتباطات اروپایی (RoHS 2011/65)  قرار گرفته اند. روکش خارجی کابل از هالوژن بدون مواد و همچنین بدون هیچ گونه گاز اسیدی ساخته شده است.شرکت Nexans تاثیراتی که کابل شبکه بر محیط وارد می کنند را مورد بررسی قرار می دهد تا از آسیب به محیط زیست جلوگیری شود.


تاريخ به روز رساني پنجشنبه, ۱۱ دی ۴۸
تاريخ درحج ۱۱ دی ۴۸
نوشته شده
تعداد نمايش 525
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar
captcha

مقاله

تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
چطور آلومینیوم سولفات در آب آشامیدنی استفاده می شود؟

چطور آلومینیوم سولفات در آب آشامیدنی استفاده می شود؟

همانطور که می دانید سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی است. در مطالب قبل شما را با ...(ادامه)

بررسی نکات مهم در مورد کابل شبکه outdoor

بررسی نکات مهم در مورد کابل شبکه outdoor

همانطور که می دانید کابل شبکه outdoor ، کابلی بسیار کاربردی و مفید است که برای انتقال اطلاعات و همچنین دیتا ها می توان از این کابل ها استفاده کرد. در مطالب قبلی شما را با انواع مختلف کابل شبکه outd...(ادامه)

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

آیا می دانید سولفات آلومینیوم چه کارایی هایی دارد؟ سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی و مفید است و می توان از آن در بسیاری از صنایع استفاده کرد. در مقالات قبل...(ادامه)

دستگاه قطعه شویی مدل TL

دستگاه قطعه شویی مدل TL

امروزه اکثر کارگاه ها و کارخانه های صنعتی جهت تولید ، بازسازی ، رنگ آمیزی انواع قطعات از دستگاه های مدرن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت شست و شو و آماده سازی سطوح و قطعات در مراحل مختلف فرآیند استفاده م...(ادامه)

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می شود. واشر سیل القایی نوعی درپوش است که طی روندی خا...(ادامه)

کابل کواکسیال دیجیتال

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می آورید و در این مقاله می خواهیم شما را با...(ادامه)

آگهي هاي ويژه گروه
آخرين آگهي هاي ارسالي گروه
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: