7چیزی که نباید مردان در فصل بهار بپوشند


7چیزی که نباید مردان در فصل بهار بپوشندامروز در کنار شما هستیم تا به شما بگوییم به جای کفش های کالج قشنگتان و شلوارک گشادتان چی بپوشید!!اغلب وقتی به مردان می گوییم چه لباس هایی را نپوشند این سوال برایشان پیش می آید که به جای آن چی بپوشند.؟خب بیشتر از این سوال نپرسید: ما اینجاییم تا به شما پاسخ دهیم به جای کالج قشنگتان و شلوارک گشادتان چی بپوشید.در اینجا به شما 7 موردی که نباید در این فصل بپوشید را نشان خواهیم داد، و اینکه چه لباس هایی را جایگزین آنها کنید.مشکل: شلوارک لیراه حل: شلوارک های کوتاه بالای زانومدت زیادی است که شلوارک های لی از مد افتاده، اما هروقت که این را می گوییم این صدا را می شنویم: "پس چی بپوشم"اجازه دهید تا شلوارک هایی را به شما معرفی کنم که وحشتناک به نظر نمی رسند. شلوارک های ساده و تنگ تا بالای زانو. ( برای بیشتر پسران مناسب است قد شلوارک ممکن است تا 25 سانت یا کوتاه تر باشد بستگی به قد افراد دارد).  تنگ بودن این شلوارک ها مثل شلوارک های لی زشت نیست و کوتاهی این شلوار باعث می شود که به نظر نرسد می خواستید شلوار پارچه ایی بپوشید.مشکل: کفش کالجراه حل: کفش های راحتی چرم مدت هاست که کفش های کالج از مد افتاده اند، آنها مارا یاد کالج می اندازند. خیلی وقت است که دیگر کالج مناسب شما نیست و باید جای آن را با یک کفش دیگر عوض کنید.ما از صمیم قلب به شما پیشنهاد می دهیم که کفش های راحتی چرم را انتخاب کنید که ویژگی هایی شبیه به کفش قبلی دارند ولی شیک تر و به مد روز نزدیک تر اند. مشکل: تیشرت های طرح دار گرافیکیراه حل: تیشرت های مردانه ساده و راحت.تیشرت های طرح دار گرافیکی جزو آثار باستانی اوایل قرن به شمار می آیند. ما دیگر آنها را نمی پوشیم و حالا زمان آن رسیده تا شما نیز دیگر آنها را نپوشید. حتی یک تیشرت ساده مردانه قدیمی خیلی بهتر از آنهاست.مشکل: هودی های سایز بزرگراه حل: یک کت زیباهودی بدترین چیزی است که شما برای گرم شدن ممکن است بپوشید. غیر ممکن است که لباسی را از حالت کژوال و غیر رسمی پایین تر بیاوریم، هودی ذاتا حالت بگی وگشاد دارد و اندازه هم نیست.به جای آن سعی کنید یک ژاکت یا کت جین ، که می توانید آن را روی تیشرت بپوشید، سویشرت یا حتی یک کت پشمی بپوشید. به نظر ما کت جین بهترین گزینه برای فصل پاییز و بهار می باشد.کفش سفید بهتر از کفش رانینگمشکل : کتانی های رانینگ مخصوص دویدنراه حل: کفش های سفید و تمیزبسیاری از مردان کتانی های رانینگ وحشتناکی می پوشند چون انتخاب دیگری ندارند.کفش های سفید انتخاب بسیار خوبی است و از نظر همه بسیار زیباست. با هر مقدار پولی می شود یکی از آنها را خرید.مشکل:شلوار لی های گشادراه حل: شلوار لی های تنگ و تیره رنگوقتی نمی دانید با شلوار لی چه کنید بعضی از لی های گشاد و زشت را خریداری می کنید که اصلا به شما نمی آید.وقتی می دانید باید چه کار کنید، لی های تنگ و تیره رنگ را می خرید تا به مرور زمان با شست و شو و پوشیدن روشن شوند. اگر خیلی رنگش رفت یکی جدید بخرید. به همین راحتی...مشکل: پیراهن های پیژ امه اییراه حل: هر پیراهن قشنگ دیگریبسیاری از مردان فکر می کنند که برای رفتن به مهمانی و لب دریا باید این مدل پیراهن ها را بپوشند.حقیقت این است که به کمد لباس خاصی نیاز ندارید، به جای پیراهن های رنگارنگ و طرح دار یک پیراهن ساده با کیفیت بالا و دکمه دار را انتخاب کنید .این پیراهن ها بهتر هستند و برای هر موقعیت و مکانی مناسب اند. 

تاريخ به روز رساني پنجشنبه, ۱۱ دی ۴۸
تاريخ درحج ۱۱ دی ۴۸
نوشته شده
تعداد نمايش 308
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar
captcha

مقاله

تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

   چطور می توانید از قیمت ورق کامپوزیت اطلاع پیدا کنید؟ همانطور که قبلا هم توضیح دادیم برای اطلاع بیش...(ادامه)

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018 ست کردن لباس می تواند طوری باشد که هم شما را خوش تیپ...(ادامه)

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری

نحوه ست کردن لباس مادر و دختری صحبت در مورد اینکه کودک شما چی بپوشد یکی از مهمترین مسائلی است که تا سن 8 سالگی ( بستگی به شخصیت کودک شما دارد) کمرنگ تر می شود و سپس کودک شما وارد مرحله بع...(ادامه)

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت

7 اشتباه رایج در شستشوی صورت به نظر می رسد که شستشوی صورت کار آسانیست، درسته؟ مگر به جز مرطوب کردن، کفی کردن ...(ادامه)

نکاتی که برای خرید کیف اداری باید بدانیم؟

نکاتی که برای خرید کیف اداری باید بدانیم؟

برای بسیاری از افراد که هر روز صبح سر کار میروند کیف اداری آنها محصول مهمی است و کیف خود را بسیار دوست دارند، این کیف ها طبق طبقه بندی شغلی افراد جنس و مدل های مختلفی را در بر میگیرد. از طرفی، بنا ...(ادامه)

آگهي هاي ويژه گروه
آخرين آگهي هاي ارسالي گروه
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: