13 ترفند برای شیک پوش شدن به گفته ی بزرگترین طراحان لباس

بدون اینکه به اتاق پرو بروید بفهمید که آیا این شلوار جین مناسب و اندازه شماست یا خیر.


 

برای اینکه از هوشتان استفاده کنید آماده اید؟ طبق گفته ی "لورن ادل استاین" طراح لباس برای اینکه بفهمید یک شلوار جین اندازه شماست یا نه تنها کافی است تا کمر شلوار را دور گردنتان بپیچید! اگر دو انتهای کمر شلوار بدون اینکه کشیده شود و یا روی هم قرار بگیرد بهم رسیدند یعنی شلوار اندازه ی شماست! استفاده از ترفند اندازه گیری گردن تنها چیزی بود که قبول نداشتم اما واقعا درست است.


 

تنها با رعایت 3 نکته باعث شوید شیک پوش و عالی به نظر برسید.


 

آیا از ترفندهای پیچیده و سختی که به نظر می رسد فقط بازیگران و مدل ها می توانند انجام دهند، متنفرید؟ تنها با رعایت 3 نکته می توانید کاری کنید که هر تیپی که می زنید عالی به نظر برسد. طبق نظر "هیدی نظرالدین" این 3 ترفند عبارتند از: صورتی که یک عینک آفتابی کلاسیک ( ترجیحا مشکی) زده باشد، یک کیف چرم ساده ی بسیار شیک و چشمگیر، و یک جفت کفش شیک که به راحتی بتوانید با آن راه بروید.


 

اول رژ لب با رنگ های روشن و زیورآلات را امتحان کنید.


 

هر کسی می تواند تقلید کند و یا از رنگ های روشن استفاده کند. اما اگر می خواهید خاص باشید قبل از اینکه لباس بپوشید زیورآلات مخصوصا زیورآلات رزینی خود را بندازید، به جای اینکه یک بلوز لیمویی رنگ روشن بپوشید می توانید یک مچ بند یا دست بند یا حتی رژ لب بزنید و بعد لباستان را انتخاب کنید.


 

شال یک گاو چران می تواند جاگزین جواهرات سنتی شود.


 

در زمستان و پاییز می توانید به جایجواهرات از دستمال گردن استفاده کنید. به گفته ی "ادلاستین" استفاده از دستمال گردن جذاب و چشمگیر است و اما اگر می خواهید خاص تر باشید از دستمال گردن هایی با طرح قدیمی استفاده کنید."


 


 

یک دستمال سر ساده را با انداختن گوشواره زیبا کنید.


 

به گفته ی "راولا" یگ جفت گوشواره ی طلا با طرح قدیمی را با یک دستمال گردن یا دستمال سر ساده و سبک استفاده کنید که واقعا با شکوه و جذاب است."


 

از کفش هایتان بهترین استفاده را بکنید.


 

آیا یک جفت کفش می خواهید که کل طول سال همان را بپوشید؟ جایی که می روید برایتان مهم نیست؟ "ادلاستین" می گوید داشتن یک جفت کفش نوک تیز مشکی ضروری است. چرا که این کفش ها مناسب هر فصلی هستند و با هر چیزی ست می شوند.


 

کمربند چرم طبیعی مردانه


 

برای اینکه بهتر دیده شوید از یک کمربند چرم طبیعی مردانه استفاده کنید.


 

به گفته ی "راولا" اضافه کردن یک طرح، آرایش، بعضی جزئیات مثل یک کمربند چرم طبیعی مردانه خوش رنگ سریع ترین راهی است که باعث می شود لباس ها بهتر با هم ست شوند و شیک پوش تر دیده شوید.


 

کیفتان را از نو بسازید.


 

اگر می خواهید ظاهر کیف مورد علاقه تان را که کمی از آن خسته شده اید را تغییر دهید، طراح مد و لباس جیوانچی پیشنهاد می دهد که از یک دستمال گردن یا روسری استفاده کنید، مخصوصا اگر کیف شما دسته های بلندی دارد.


 

راهی برای اینکه خرید های اینترنتی خوبی داشته باشید: استفاده از متر.


 

علاوه بر اینکه باید سایزتان را بدانید باید اندازه های خودتان را هم بدانید. من یکی از طرفداران پروپا قرص خرید اینترنتی هستم  اما متوجه شده ام که سایزها در مارک ها و برند های مختلف متفاوت است بنابراین اندازه عرض شونه، سینه، کمر، دور ران و قد تان را اندازه بگیرید.


 

مدل موی ساده بیشتر می تواند تاثیر گذار باشد.


 

استفاده از سایت پینترست برای مدل مو بسیار خوب است حتی اگر خیلی در این کار ماهر نیستید. پیشنهاد می شود که : ترفند های مدرن و باحال مثل بافتن مو را امتحان کنید چون باعث می شود موهایتان فانتزی به نظر برسد و به نظر اطرافیانتان می رسد که بیشتر وقت صرف درست کردن موهایتان کرده اید.


 

اگر می خواهید الگوبرداری کنید از این 2 قانون استفاده کنید.  اگر نگران این هستید که دارید تقلید می کنید از راهنمای "راولا" استفاده کنید: دو رنگ برای الگو برداری کافی است سومی را اضافه نکنید.


 

لباس های رنگی برای کمد لباس


 

لازم نیست تا در کمد لباستان انبوهی از لباس های طراحان مختلف داشته باشید تا خوشتیپ به نظر برسید.


 

به گفته ی "نظرالدین" واقعا هر خانمی در کمدش فقط به 20 لباس اصلی برای پوشیدن نیاز دارد. یک شلوار پارچه ایی مشکی ، یک ژاکت آبی، یک شال کشمیری برای دور گردن که بهتر است به رنگ جواهراتتان باشد، و....) علاوه بر این 20 لباس می توانید لباس های ارزان قیمتی به کمد لباستان اضافه کنید.


 

از زیورآلات رزینی استفاده کنید تا آراسته تر بنظر برسید.


 

می توانید با یک شلوار جین و تیشرت هرجایی که دوست دارید بروید( حتی سرکار) البته اگر از زیورآلات رزینی هم استفاده کنید. به گفته ی "میشل کامب" سعی کنید از یک گردنبند، دستبند، یا حتی گوشواره استفاده کنید.


 

https://brandestan.com


تاريخ به روز رساني پنجشنبه, ۱۱ دی ۴۸
تاريخ درحج ۱۱ دی ۴۸
نوشته شده
تعداد نمايش 413
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar
captcha

مقاله

تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان چگونه می توان فهمید که هزینه و قیمت ورق کامپوزیت مناسب چقدر است؟ آیا می دانید برای برآورد قیمت و...(ادامه)

سرمایه گذاری کنید تا صاحبخانه شوید

سرمایه گذاری کنید تا صاحبخانه شوید

سرمایه گذاری در تهرانسرمایه داران عزیز ، بورس املاک تهران را از دست ندهیدتهران ....(ادامه)

فواید خرید و فروش قیر

فواید خرید و فروش قیر

فواید خرید و فروش قیر یا بهترین مرکز ...(ادامه)

بیوگرافی حسین عابدینی

بیوگرافی حسین عابدینی

حسین عابدینی زاده ی 22 آبان 1369محله نظام آباد تهران کشتی گیر و آزادکار ایرانی از مربیان منطقه 8 تهران است. وی در دوران کشتی گرفتن خو...(ادامه)

قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

   چطور می توانید از قیمت ورق کامپوزیت اطلاع پیدا کنید؟ همانطور که قبلا هم توضیح دادیم برای اطلاع بیش...(ادامه)

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018 ست کردن لباس می تواند طوری باشد که هم شما را خوش تیپ...(ادامه)

آگهي هاي ويژه گروه
آخرين آگهي هاي ارسالي گروه
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: